Yasal Uyarı

AKCAN OTOMOTİV İNŞAAT PETROL ÜRÜNLERİ TURİZM
TEKSTİL VE İHTİYAÇ MADDELERİ TİCARET SANAYİ PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ

YASAL UYARI METNİ

Yasal Uyarı

Bu web sitesi (bundan böyle “site”olarak anılacaktır) AKCAN OTOMOTİV İNŞAAT PETROL ÜRÜNLERİ TURİZM TEKSTİL VE İHTİYAÇ MADDELERİ TİCARET SANAYİ PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ’ne (Akcan Otomotiv) ait olup, Akcan Otomotiv’in bir hizmeti olarak oluşturulmuştur. Lütfen siteyi kullanmadan önce kullanım koşullarını dikkatle okuyunuz.

Siteye girmek ve kullanmakla sitenin kullanım koşullarını kabul etmiş oluyorsunuz. Aşağıda yer alan kullanım koşullarını kabul etmiyorsanız, lütfen bu site’yi kullanmayınız.

Akcan Otomotiv bu yasal uyarıda yer alan tüm koşulları ve hükümleri önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkına haizdir. Bu siteye her eriştiğinizde ve/veya bu siteyi her kullandığınızda Kullanım koşullarını inceleyiniz.

Fikri Mülkiyet

Bu sitedeki tüm materyallerin telif hakları Akcan Otomotiv’e aittir ve önceden Akcan Otomotiv’in yazılı izni olmaksızın, sadece herhangi bir ticari ve çıkar amacı olmadan kişisel bilgi edinmek amacıyla kullanabilir, indirebilir, kopyalayabilir ve yazdırılabilirsiniz. Bu sitede yer alan tüm bilgiler, tablolar, raporlar, tasarımlar, programlar ile buradan yapılan linkler, kullanıcıya bilgi vermek amacıyla sunulmuştur. Kullanıcılar bilgi ve dokümanları sadece bilgi edinmek amacıyla kullanabilir.

Gizlilik Politikası

Akcan Otomotiv, ziyaretçilerinden elde ettiği tüm bilgileri, yetkisiz erişim ve kullanıma karşı korumak için gerekli tüm güvenlik önlemlerini alır ve periyodik olarak gözden geçirir.

Bağlantılar

Bu siteden bağlantı yapılan herhangi bir web sitesiyle ilgili olarak, söz konusu web sitesinin içeriği ve işleyişi de dahil, Akcan Otomotiv’in hiçbir sorumluluğu yoktur. Akcan Otomotiv bu bağlantıların içeriğini kontrol etmez. Bu bağlantıları kullandığınız takdirde, bu siteden çıkmış olacaksınız. Bu nedenle, bağlantı yapılan web siteleri veya içeriklerinde bulunan herhangi bir bilgi, yazılım, ürün ya da malzeme veya bu sitelerin kullanımından doğacak sonuçlar hakkında Akcan Otomotiv sorumlu tutulamaz.

Güncelleme

Akcan Otomotiv bu sitede mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayımlandığı anda yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Akcan Otomotiv yapabileceği tüm bu değişiklikler esnasında 5070 sayılı Elektronik İmza Kanunu çerçevesinde yayınlamakla yükümlü olduğu bilgilerin kesintisiz olarak erişilebilir olması hususuna dikkat eder. Bu sitede yer alan herhangi bir bilgiyi, yetkisiz olarak herhangi bir şekilde tahrif etmek, çalışmasını engellemeye çalışmak cezai hukuki takibata neden olacaktır.

Bilgi Toplama

Akcan Otomotiv, siteye yapılan ziyaretler ile ilgili bilgileri takip edebilir. Bu siteye erişmek için kullandığınız İnternet servis sağlayıcısının adı ve Internet Protokol (IP) adresi, siteye erişme tarihi ve saatiniz, sitede bulunduğunuz sırada eriştiğiniz sayfalar ve sitemize doğrudan bağlanmanızı sağlayan web sitesinin Internet adresi gibi birtakım bilgiler Akcan Otomotiv tarafından kaydedilebilir. Bu bilgiler sitenin iyileştirilmesi, eğilimlerin değerlendirilmesi ve kalitenin arttırılması için kullanılır.

Yetkili Mahkeme

Bu sitenin kullanımından doğan ve/veya yasal uyarıda yer alan koşul ve hükümlere ilişkin ve/veya bu web sitesi ile bağlantılı olarak çıkabilecek uyuşmazlıklarda Türkçe Yasal Uyarı metni esastır.

 

Son güncelleme: 28.10.2009

Tel: 0412 252 58 68
Pbx: 0412 252 58 71

Adres: Barış Mah. Ş.Urfa Yolu 8. Km PK:21070 Kayapınar/DİYARBAKIR